WYSZUKIWARKA
STRONA GŁÓWNA O NAS DOŚWIADCZENIE KONTAKT
UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!

Szanowni Państwo,
30 września zakończyliśmy osiemnastą edycję ogólnopolskiej akcji ekologicznej Komputery za Tonery. Niestety z przyczyn od nas niezależnych po uzyskaniu przez nią pełnoletniości musimy się z nią pożegnać – nie będzie już kolejnej edycji. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wytrwałość i dotychczasową współpracę. Do zobaczenia w kolejnych projektach.

UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!   UWAGA!

Publiczne kampanie edukacyjne dot. ochrony środowiska

Edukacja ekologiczna jest koncepcją kształcenia i wychowywania w duchu poszanowania środowiska, zgodnie z hasłem „myśleć globalnie, działać lokalnie". Właściwie zbudowana i przeprowadzona kampania (poza nałożonym przez ustawodawcę obowiązkiem) jest szansą na budowę wizerunku firmy przyjaznej środowisku i ludziom.

Takie kampanie proponujemy naszym Klientom. Zainwestowane fundusze przekładają się na wizerunek firmy bliskiej środowisku, zaangażowanej w sprawy środowiska lokalnego.

Do przygotowywanych projektów angażujemy zasoby merytoryczne w postaci zespołów eksperckich, bazy elektronicznych adresów 38.000 placówek oświatowych, branżowej prasy oraz mediów związanych z edukacją ekologiczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji w środowisku oświatowym oraz odpowiednim narzędziom internetowo-informatycznym realizujemy projekty kreatywne, wyjątkowe, gwarantując wysoki poziom. Efekty edukacyjne kampanii każdorazowo są mierzalne, a jej przebieg audytowany. Zarządzanie odbywa się poprzez dedykowaną platformę internetową, co gwarantuje monitoring i transparentność, a sposób realizacji pozwala na osiągnięcie optymalnego (w stosunku do użytych środków finansowych), trwałego i mierzalnego efektu. 

Zakończone kampanie:

Szkoła Podstawowa nr 28 w Gliwicach


 

Szkola Podstawowa nr 39 w Gliwicach

© 2000-2011 PTH Technika Sp. z o.o.